BRUNCH MEETING

JAK S MES SYSTÉMEM NEJEN DIGITALIZOVAT VÝROBU, ALE TAKÉ ZKROTIT SPOTŘEBU EL. ENERGIE

Měli jsme narváno! A bylo i překvapení. 🎁

Květnový brunch meeting se vážně povedl a podařilo se nám ho plně obsadit. Dobrá, na poslední chvíli se sice odhlásilo cca 5 lidí kvůli nemoci, ale bylo to nakonec i dobře, protože ti, kteří dorazili, měli alespoň víc místa na talířky.
Ano, jsem životní optimista a ještě že tak. I tentokrát se totiž ukázalo, že si můžete akci plánovat do nejmenšího detailu, aby vás pak stejně něco zaskočilo.

A tak se stalo, že nám vypadl jeden z řečníků a zrovna host, pan Maršík. Problémy jsou ale na světě od toho, aby se řešily, takže se s námi o svůj příběh podělil David Surovec z KOVO-PLAZMA s.r.o. a nemělo to chybu!

Na brunch přišli i noví partneři pro společný prodej řešení a hosté dorazili nejen z České republiky, ale i ze 🇸🇰 Slovenska (nejdál to k nám do Hodonína měli 4 hodiny cesty a to tedy smekám, že dorazili).

Vidím to tak, že brunch meeting je v tomto ohledu skvělá metoda – kdo si dá tu práci a čas a přijede, tak už opravdu něco potřebuje. Což dokazuje i to, že se s námi vlastně všichni potenciální zákazníci chtějí sejít a pobavit o tom, co pro ně konkrétně můžeme udělat. 😊

Takže velký dík patří všem kolegům z Bartech, s.r.o., kteří během příprav akce přiložili ruku k dílu a samozřejmě všem těm, kteří na brunch přijeli. 👍

h

Program :

  • 10:30 – otevření Brunch cateringu
  • 11:00 – 11:10 – Úvodní slovo, představení Bartechu
  • 11:10 – 11:35 – Řešení xMost MES – přehled a výhody
  • 11:35 – 12:15 – Ukázka živého systému xMost MES včetně přehledu spotřeby energie
  • 12:15 – 12:30 – Příklad nasazení systému xMost v KOVO-PLAZMA s.r.o.
  • 12:30 – 13:30 – Brunch a networking
z

Řečníci :

 

Ivo Příkazký

působí v Bartechu jako obchodní manažer a primárně má na starost výrobní firmy a dodávky řešení postavených na produktu xMost MES. Bude mluvit o konkrétních příkladech a způsobu řešení problémů u jeho zákazníků při implementaci xMost MES.

 

O digitalizaci výroby a MES xMost promluví Pavel Hájek

 

Pavel Hájek

se věnuje prodeji softwarových řešení výrobním firmám přes 20 let a v Bartechu působí jako obchodní ředitel. Do jeho záběru patří poskytování řešení z oblasti jak výrobních MES systémů, tak ERP a CRM systémů. 

 

 

David Surovec

KOVO- PLAZMA s.r.o.

 

Napište nám!

Kontakt

+420 517 543 023

info@bartech.eu

Přihlásit k newsletteru