Pomáháme firmám zefektivnit výrobu pomocí MES systémů

Naše výrobní informační systémy denně pomáhají firmám zlepšit výrobní i logistické procesy a snížit náklady.

V Bartechu jsme začínali se systémy pro automatickou identifikaci (tiskárnami a snímači čárových kódů, softwarovými produkty na potisk etiket) pro výrobní i jiné firmy. Postupem času se ale jednou z našich hlavních strategií stal vývoj a dodávky výrobních systémů – MES systémů.

Naším řešením jsme osadili stovky strojů významných českých i zahraničních firem. I díky tomu víme, s jakými problémy výrobní podniky nejvíc bojují. A protože jsme tvůrci řešení, nebojíme se upravit software zákazníkům na míru.

Protože nás to baví. Software vyvíjíme vlastními silami a jsme na něj patřičně hrdí. Nestojíme na místě. Pozitivní zpětná vazba od zákazníků nás žene kupředu a motivuje k tomu, abychom systém neustále rozvíjeli k oboustranné spokojenosti.

A z čeho máme radost? Z toho, jak dobrou odezvu xMost na trhu má. Výrobními systémy se zabýváme přes 20 let a ze zkušeností, které jsme po cestě nasbírali, se zrodil xMost. Nejnovější a uživatelsky nejpřívětivější verze původních systémů.

  • Náš informační systém prodáváme do vlastnictví. Místo starostí s měsíčními poplatky se můžete soustředit na zefektivnění výroby.
  • Dodáváme kompletní řešení od hardware až po software a finální aplikaci.
  • V rámci řešení máte měření spotřeby elektrické energie. Tak dostanete náklady na elektřinu pod kontrolu a optimalizujete využití strojů.
  • Potřebujete flexibilní řešení? xMost vám přizpůsobíme na míru a reportovací nástroj (v ceně) si můžete a zvládnete doplnit o vlastní grafy sami.

O tom jak a proč jsme začínali, si můžete víc přečíst přímo na stránkách Bartech.cz.

Pokud se chcete o MES systémech dozvědět víc, v našem blogu pravidelně přibývají články ze světa automatické identifikace a výrobních systémů.

Novinky, reference a nejčastější dotazy zákazníků najdete i na našem LinkedInovém profilu.

Napište nám!

Kontakt

+420 517 543 023

info@bartech.eu

Přihlásit k newsletteru