Kompletní skladové řešení pro 21. století

Aplikace umožňující vytvářet elektronické skladové doklady jako příjem, výdej a převod. Umožňuje dále inventuru nebo vytvářet objednávky. Všechny vaše operace můžete mít pod kontrolou jak s propojeným ERP systémem, tak i ve webové aplikaci xStock.

Komu skladový systém xStock pomůže?

Celé řešení se skládá ze tří částí

Práce lidí ve skladu

Pracovník pomocí ručního dotykového terminálu se snímačem čárového kódu (který může být součástí dodávky) vytváří elektronicky příjemky, výdejky a převodky s možností inventury skladu. Tyto skladové doklady jsou svázány se jménem pracovníka, konkrétním skladem, odběratelem (nebo dodavatelem) a časem pořízení. K nasnímanému produktu lze přiřadit šarži nebo sériové číslo. Skladové lokace jsou podporovány. Ovládání terminálu je uzpůsobeno k dotyku prstem.

Grafy, statistiky, tabulky pro kanceláře

V rámci firemní sítě si můžete na jakémkoliv počítači zobrazit aktuální, či historický přehled pohybu ve skladech a to až na úroveň jednotlivých položek. Potřebujete vědět, kolik příjemek jste udělali za minulý měsíc? Chcete vědět, kde ve skladu se nachází konkrétní položka? Zajímá vás vývoj peněžní hodnoty skladu? Chcete vidět časovou osu práce konkrétního pracovníka? Odpovědi (grafy, statistiky a tabulky) na tyto a jiné dotazy naleznete právě v této části řešení. Data mezi systémem a skladovými terminály se synchronizují v reálném čase, v kanceláři tedy vidíte, jak probíhá práce s terminálem přímo ve skladu.

Komunikační API

Poslední částí řešení je komunikační API, určené pro výměnu dat se softwary třetích stran. Výhodou řešení je online integrace se skladovým modulem podnikového ERP systému  zákazníka.

Proč by Vás to mělo zajímat?

 

Práce bez papírů

Zaměstnanci se ve skladu už nebudou muset trápit s papírovou dokumentací ani vkládáním údajů do počítače. 

Usnadnění práce

Vše rychle a efektivně vyřeší přímo na místě pomocí nového dotykového terminálu se snímačem čárových kódů. Vyhnete se tak zmatkům a chybám a usnadníte skladníkům práci

Vždy aktuální data

Máte přehled o všech skladových operacích v reálném čase. To znamená, že se budete rozhodovat na základě aktuálních dat a může rychle reagovat na změny.

Propojeno s ERP

Skladový systém propojíme s vaším ERP systémem. Díky online integraci uvidíte vždy aktuální stav skladu.

N

Hardware součástí dodávky

Tlačítkové nebo dotykové terminály jsou součástí dodávky.

Snížení nákladů

Efektivnější a přesnější procesy skladování vedou ke snížení nákladů.

U

Orientace v aplikaci

Nové řešení je rychlejší, výkonnější a s upraveným vizuálem pro lepší orientaci při velkém množství skladových položek.

Propojitelný s xMost MES

Skladový systém xStock může být velmi úzce svázaný s výrobní částí, systémem xMost. Pracovníci ve skladu tak mohou na terminálu například vidět, které položky (a kde a kým a od kdy) jsou přichystány z výroby k naskladnění.

Webové rozhraní

Součástí skladového řešení je také web na počítač, který designově téměř kopíruje xMost, takže pokud už náš MES máte, snadno se v něm zorientujete. Obě řešení mají jednotný design a sdílejí jedno přihlašovací údaje pro snadný přístup. Navíc se mezi nimi můžete snadno přepínat.

 
skladový systém náhled

Hledáte moderní způsob, jak zvýšit efektivitu vašeho skladu?

 

Domluvte si nezávaznou prezentaci řešení přímo ve vašem provozu

Napište nám!

Kontakt

+420 517 543 023

info@bartech.eu

Přihlásit k newsletteru