Trápí vás ve výrobě vysoké náklady na energie, příliš mnoho reklamací, nebo jste zahlceni papíry a manuálními procesy, které by se daly automatizovat? Máte pocit, že je konkurence daleko před vámi a chcete s tím opravdu něco udělat? Tak to rozhodně nejste jediní.

Digitalizace výroby a efektivní využívání energie se díky MES stávají realitou

V druhé polovině května proběhl u nás v Hodoníně v sídle firmy Bartech nezapomenutelný brunch meeting. Inspirací, novými poznatky, výborným jídlem a příležitostí k networkingu se nechali zlákat zástupci téměř dvou desítek firem nejen z České republiky, ale i Slovenska. A rozhodně to stálo za to.

 

Toto neformální setkání bylo skvělou příležitostí pro představení a diskuzi o možnostech digitalizace výroby a snížení spotřeby elektrické energie díky MES xMost. Jedním z vrcholů brunche byla živá ukázka systému. Zaměřili jsme se na přehledy spotřeby elektrické energie a představení funkcí xMost na příbězích zákazníků firmy Bartech.

O své inspirující zkušenosti s xMost se během brunche podělil i host z řad našich zákazníků – David Surovec z KOVO-PLAZMA s. r. o. Promluvil mimo jiné i o nové funkci, kterou jsme jim naprogramovali na přání. Ta umožňuje, aby xMost posílal notifikace přímo do jejich informačního systému K2 skrze notifikační API.

Fotky z druhého brunch meetingu  v Hodoníně
Bartech meeting číslo 2 v Hodoníně

Velký dík patří všem kolegům z Bartech, s.r.o., kteří během příprav akce přiložili ruku k dílu a samozřejmě všem těm, kteří na brunch přijeli a vytvořili tak jedinečnou atmosféru. 👍

A na závěr máme dobrou zprávu pro všechny potencionální zájemce.

Formát brunch meetingů se nám natolik osvědčil, že plánujeme další setkání hned na září.

Jestli bude zase u nás v Hodoníně, nebo třeba v Brně, je zatím ve hvězdách. Dáme to včas vědět na našem LinkedInu (tak nás sledujte).

 

Chcete se pobavit o přínosech řešení pro digitalizaci a efektivní využívání energií přímo ve vaší výrobě hned?

Napište nám!

Kontakt

+420 517 543 023

info@bartech.eu

Přihlásit k newsletteru