Dejte zelenou monitorování výroby

06/21/2022

Plánujete změny v monitorování výroby s ohledem na inovace průmyslu 4.0? Pravděpodobně jste narazili hned na dvě překážky – schválení zavedení téměř jakékoli novinky trvá a je těžké najít někoho, kdo se pod to bude chtít podepsat.

Možná se bojíte udělat velký investiční krok bez dokonalého prozkoumání nabízeného řešení. A tomu vycházíme vstříc pilotním projektem.

Co je pilotní projekt?

Což takhle si pořídit systém monitorování výroby xMost (MOnitoring STrojů) za zvýhodněnou cenu – v rámci operativních nákladů do 40 000 Kč a bez závazků? To zní jako fér nabídka, protože náklady na uvedení do provozu jsou minimální – vy platíte pouze hardware, licence je zdarma.

A na spuštění a první data z výroby nečekáte týdny ani dny, ale jen pár hodin. Nejprve se xMost nasadí na jeden stroj (pilotní pracoviště) a během pár hodin máte v ruce přehled o vytíženosti stroje, prostojích a případně i nevyhovujících stavech.

Pokud jste s výsledky spokojeni, můžeme systém na monitorování výroby rozšířit na další pracoviště ve spolupráci s elektrikáři a IT pracovníky vaší firmy. A to tak, abychom co nejméně zasahovali do běžného provozu.

Výhody monitorování výroby a pilotního projektu

V úvodu jsme si řekli, že je těžké se rozhodovat bez podložených dat. Díky pilotnímu řešení se o dalších investicích do monitorování výroby můžete rozhodnout až po vyzkoušení systému. Kéž by to tak fungovalo všude.

Také díky přijatelné ceně a hmatatelným výsledkům si plnohodnotnou verzi na více strojů prosadíte snáz.

Pak už se fantazii meze nekladou a tak můžete projekt doplnit například o LCD obrazovku do výrobní haly, napojení na ERP systém a další vychytávky.

Za svým řešením si stojíme, proto nabízíme pilotní řešení v plnohodnotné výbavě a s licencí zdarma.

 

Napište nám!

Kontakt

+420 517 543 023

info@bartech.eu

Přihlásit k newsletteru