Systém řízení výroby: od chaosu ke klidu a efektivitě

Systém řízení výroby a efektivita jdou ruku v ruce a abyste mohli něco řídit, musíte o tom hodně vědět. A k tomu potřebujete data, ideálně získaná přímo ze strojů pomocí softwaru.

Proč je systém řízení výroby tak důležitý?

Na MES (výrobní informační systémy) spoléhá čím dál víc českých i zahraničních firem. Funguje jako most, který spojuje podnikové informační systémy (ERP) a systémy pro řízení výroby a sběr dat.

Plánování a řízení výroby se významně podílí na úspěchu nebo naopak neúspěchu podniku. A k tomu, aby produktivita neustále rostla, je třeba implementovat nové technologie, naučit se organizovat práci a zvyšovat úroveň řízení výroby. Prostě a jednoduše – neusnout na vavřínech a neustále se posouvat.

Věřte, že tento přehled má smysl. Víme, že lidé pracující ve vysokém managementu nemají mnoho času a konkrétní pracoviště si žijí svým vlastním životem. Komplexní monitoring zaměstnanců i strojů vás seznámí s realitou všedních dní a vy dostanete do rukou nástroj, díky kterému můžete inovovatzlepšovat.

O našem výrobním informačním systému xTrace jste už slyšeli?

xTrace je něco jako hlídací pes, který kontroluje výrobu, sbírá data a umožňuje sledovat a dosledovat všechny zdroje, které se podílí na výrobě konkrétního dílu.

Pokud se budeme bavit konkrétně o řízení výroby, s xTracem budete mít plnou kontrolu nad výrobním procesem:

  •  posbírá aktuální data o rozpracované zakázce, odstávkách a změří výrobní cyklus,
  •  umožní vám včas stáhnout vadné výrobky díky kompletnímu přehledu všech výrobních kroků i součástek,
  •  zajistí hladký průběh a správnou návaznost jednotlivých výrobních kroků.

Sledování, řízení, kontrola – to je xTrace.

Napište nám!

Kontakt

+420 517 543 023

info@bartech.eu

Přihlásit k newsletteru