Pusťte si záznam webináře (a náš software do výroby)

06/21/2022
Zajímá vás, jak mít nezkreslený přehled o výrobě v kteroukoliv denní i noční dobu?

Právě to bylo téma našeho prvního webináře, který proběhl na konci listopadu. Co jsme si stanovili za cíl? Představit vám na konkrétních příkladech od skutečných zákazníků některé problémy, které snadno vyřešíte nasazením spolehlivého monitorovacího softwaru do výroby – xMostu.

Hlídač k nezaplacení. Za pár tisíc

Během let jsme xMost implementovali v desítkách výrobních firem a věřte nám, když řekneme, že některé problémy, které výrobním ředitelům a mistrům nedaly spát, byly jako přes kopírák.

Jak se říká: všechno je o lidech (a informacích). A pokud chcete vyrábět kvalitně (protože každý vadný kus vás jen stojí peníze, ale negeneruje zisk), musíte mít 100 % přehled o tom, co se ve výrobě děje. Jak fungují stroje, ale i jak (ne)fungují konkrétní zaměstnanci.

Víte to jistě?

  •  Jaké je reálné vytížení vašich strojů?
  •  Vyrábíte skutečně kvalitní výrobky?
  •  Jste si jistí, že vaše výroba jede přesně podle norem?

Petr Jahoda během webináře na konkrétních případech ukázal, že občas to jen vypadá, že víte, co se u strojů (zejméně během nočních směn) děje. A prozradil, jak nasazení xMost softwaru do výroby firmám ušetřilo:

  •  hodně peněz, které by jinak dali za nové stroje (přestože ty stávající bohatě stačily),
  •  čas, který by trávili nad hledáním příčin problému bez informací ze stroje
  •  a další peníze vyplývající ze zrušení nadbytečných víkendových směn.

Virtuální seznámení s přehledy

Petr Jahoda samozřejmě také představil aplikaci xMost web a seznámil posluchače s tím, jaká data xMost sbírá a jakým způsobem je vizualizuje.

Pokud máte rádi něco navíc, xMost má pro vás i pár libůstek. Specialitou tohoto softwaru do výroby jsou: multijazyčnost a alarmy. Pokud vás zajímá, na co všechno umí uživatele upozornit, podívejte se na záznam webináře na konci článku.

Není čas ztrácet čas – software do výroby nasadíme během pár hodin

Řešení se vám zamlouvá, ale nechcete mít vypnuté stroje kdo ví kolik hodin? V Bartechu začínáme nasazením softwaru do výroby na jednom stroji. Montáž hardwaru zabere jen pár hodin (rekord byl 15 minut) a do 24 hodin jste schopni sbírat první data.

Takzvané pilotní pracoviště sbírá data tak dlouho, dokud si systém neosaháte a pak můžete nasazovat xMost na další stroje. V tu chvíli už přesně víte, co která data znamenají.

Webinář k dispozici kdykoliv a kdekoliv

Ať už jste webinář stihli „naživo“ a chcete si jen připomenout podstatné informace, nebo se na něj chcete podívat úplně poprvé, najdete ho tady.

Napište nám!

Kontakt

+420 517 543 023

info@bartech.eu

Přihlásit k newsletteru