Fabrika jako na dlani? Spolehněte se na vzdálený přístup k datům z výroby odkudkoli

05/17/2022

Během odpoledních a nočních směn, nebo když vás skolí nemoc, jste jako ředitel často odkázaný hlavně na to, co vám mistři a vedoucí výroby řeknou po telefonu.

Jenže na kolik se dá na takové informace z druhé, třetí ruky spoléhat? A co když potřebujete z domu nachystat report, nebo je na stroji právě důležitá zakázka? V takovém případě prostě reálná, strojová data potřebujete. S tím vám pomůže vzdálený přístup k datům z výroby.

Na výrobní data se můžete spolehnout

Jak mít nezkreslený přehled o výrobě v kteroukoliv denní a noční dobu díky monitoringu strojů, je nosné a zajímavé téma. Tak zajímavé, že jsme mu věnovali samostatný webinář, který si můžete kdykoli pustit ze záznamu. Teď popojedeme dál, abychom se dostali k jádru věci – totiž výhodám vzdáleného přístupu k automatizovaně sesbíraným datům.

Vzdálený přístup a jeho výhody

V jednadvacátém století, kdy je průmysl 4.0 jedním ze stěžejních způsobů, jak zvyšovat efektivitu výroby, ji můžete úplně klidně kontrolovat prostřednictvím vzdáleného připojení i doma z gauče. Na mobilním telefonu, notebooku nebo tabletu.

S aplikací xMost WEB budete mít přehledně vizualizovaná data (jako) na dlani. A je jedno, jestli používáte Apple, Android, Windows nebo Linux.

Na pár kliknutí budete mít k dispozici:

Online přehledy strojů, grafické zobrazení produkce, taktu výroby, statistiky spotřeby elektrické energie, OEE apod.

Manažerský přehled se statistikou za posledních 30 dní a s přehledem aktuální situace ve výrobě.

🔹 Export dat (xls, pdf, html, Power BI…).

🔹 Automatizovanou distribuci reportů.

V xMost web aplikaci si tak můžete rychle porovnat jednotlivá pracoviště, směny, typy prostojů, jejich délku i odpovědného pracovníka v určitém a vámi zadaném časovém horizontu. A případně řešit problém. Kdykoliv, odkudkoliv a na základě reálných dat.

Důležitá zakázka? Nebojte, alarm ji pohlídá

Čas od času přijde zakázka, která je opravdu důležitá a na které se prostě nesmí nic pokazit. Ale přece kvůli tomu nepřestanete spát nebo jezdit domů… A taky nemá smysl, když už jste doma, jen sedět a koukat do mobilu na čísla.

Proto tu jsou systémové a uživatelské notifikace a alarmy, které si nastavíte přesně tak, jak potřebujete. SMS nebo e-mail vám příjde ve chvíli, kdy například prostoje překročí předem stanovenou mez.

Náš MES systém xMost se Vám zamlouvá?

Dočetli jste až sem a náš mes systém se vám zamlouvá, ale ještě nejste plně rozhodnutí? Tak v tom případě si přečtěte, čím je systém xMost unikátní.

Pokud byste si náš mes systém xMost s aplikací xMost web rádi nejprve vyzkoušeli na pilotním pracovišti, neváhejte a kontaktujte nás. První výrobní data můžete mít u sebe v mobilu v řádu několika dní.

Napište nám!

Kontakt

+420 517 543 023

info@bartech.eu

Přihlásit k newsletteru