VELETRH MSV BRNO

MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH, PRŮMYSL 4.0

10.–13. 10. 2023     

Vstupenka do budoucnosti výroby

Našli jste nás v hale G1, stánek č. 70.

Děkujeme, že jste se na námi zastavili na kávu, kus řeči a třeba i omrknout živé DEMO systému xMost. K vidění byl i veškerý hardware (tablet na odvádění práce operátorů, sběrná jednotka, snímač čárových kódů a tak dále). Zároveň to byla skvělá příležitost představit novinky a poslechnout si referenční příběhy našich zákazníků.

Hlavním tématem letošního MSV byl Průmysl 4.0 a digitální továrna, tedy digitalizace výroby, jeden z hlavních směrů inovačního procesu. Mezi další zvýrazněná témata patřila cirkulární ekonomika – nakládání s materiálními zdroji. Jde o trend, který je jednou z prioritních oblastí udržitelného rozvoje, a adaptace průmyslu a obchodu se bude ubírat právě tímto směrem.

 

Kdy se můžeme potkat:

  • 10.–12. 10. 2023 (úterý až čtvrtek)    9:00–17:00
  • 13. 10. 2023        (pátek)                      9:00–16:00
h

Klíčová témata :

  • Průmysl 4.0 a digitální továrna – digitalizace výroby
  • ELEKTRONIKA, AUTOMATIZACE A MĚŘICÍ TECHNIKA
  • PRŮMYSL 4.0 A DIGITÁLNÍ TOVÁRNA (SMART FACTORY) – INTEGROVANÉ PROCESY A IT ŘEŠENÍ

Zastoupení za Bartech :

 

Ivo Příkazký

působí v Bartechu jako obchodní manažer a primárně má na starost výrobní firmy a dodávky řešení postavených na produktu xMost MES.

 

O digitalizaci výroby a MES xMost promluví Pavel Hájek

 

Pavel Hájek

se věnuje prodeji softwarových řešení výrobním firmám přes 20 let a v Bartechu působí jako obchodní ředitel. Do jeho záběru patří poskytování řešení z oblasti jak výrobních MES systémů, tak ERP a CRM systémů. 

 

O digitalizaci výroby a MES xMost promluví Pavel Hájek

 

Patrik Procházka

v Bartechu působí 7 let, firmou si prošel všemi odvětvími, spojenými s podporou hardwaru a softwaru, až přišel čas odbočit na pozici obchodního manažera pro výrobní systém MES xMost a skladové řešení.

 

Veronika Hrazdilová foto

 

Veronika Hrazdilová

se nám stará o web, sociální sítě. Pečuje o hladký průběh našich oblíbených Brunch meetingů, webinářů,…. Je naším pojítkem IT světa se světem normálních smrtelníků. 

 

Napište nám!

Kontakt

+420 517 543 023

info@bartech.eu

Přihlásit k newsletteru